Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається Управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради

Набір містить дані про систему обліку та види інформації, яка зберігається Управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради. Зокрема, програмне забезпечення, посадову особу або структурний підрозділ, що відповідає за внесення інформації, посилання на веб-ресурс, що дає доступ до системи тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Заяць Богдан Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 12, 2019, 09:10 (EET)
Створено Грудень 4, 2019, 11:45 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних c4caae0b-8829-41ae-a3a8-bd1c4f698291
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).