Перейти до вмісту

Звіт про надання цільової грошової допомоги непрацездатним громадянам з мінімальними доходами

Звіт про надання цільової грошової допомоги непрацездатним громадянам з мінімальними доходами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Костюк Галина Дмитрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 11, 2019, 17:19 (EEST)
Створено Жовтень 22, 2018, 18:28 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації На виконання наказу головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області від 01.06.2018 року №115 "Про організацію роботи щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області"
Ідентифікаційний номер набору даних c38d7057-1850-41dc-8fe0-ac997487740f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).