Набір містить п'ять ресурсів. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Івано-Франківської міської ради". Posts — довідник посадових осіб комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Івано-Франківської міської ради".

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бендак Яна Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 8, 2021, 10:29 (EEST)
Створено Вересень 14, 2018, 16:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”
Ідентифікаційний номер набору даних c32a542a-60c2-4be2-b6ef-e915954ce675
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).