Не оновлений

Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, що містить: реєстраційний запис, дату реєстрації, вид покарання (стягнення), ПІБ особи, місце роботи, статті кодексів, спосіб вчинення дисциплінарного корупційного проступку, склад корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, вид дисциплінарного стягнення, назву юридичної особи, юридичну адресу, код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, склад корупційного правопорушення, у зв’язку з вчиненням якого застосовано заходи кримінально-правового характеру, вид застосованих заходів кримінально-правового характеру, номер та дату судового рішення або наказу про накладення дисциплінарного стягнення.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Семенко Олександр Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 5, 2024, 11:15 (EET)
Створено Липень 30, 2019, 12:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 40381452
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21.10. 2015 № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних c29e704a-b745-4669-97cd-3a345f437ad1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).