Перейти до вмісту

Дані про педагогічних працівників Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №61 "Гніздечко" комбінованого типу Кіровоградської Міської ради.

Набір містить дані про педагогічних працівників Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №61 "Гніздечко" комбінованого типу Кіровоградської Міської ради: стаж, кваліфікація, ПІБ педагогів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сєнчіна Ірина Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 17, 2020, 13:57 (EEST)
Створено Серпень 13, 2019, 08:25 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних c229d2e1-6e4e-40f8-abb1-3508a6ab93c2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).