Не оновлений

Довідник телефонів працівників управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, у тому числі ідентифікаційний код, поштова адреса, офіційний веб-сайт, адреса електронної пошти.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Баліцький Ігор Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 20, 2021, 16:15 (EEST)
Створено Серпень 5, 2019, 16:06 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ Управління спільної комунальної власності територіальних громад вінницької області від 12.08.2021 року №172
Ідентифікаційний номер набору даних c11ca385-0387-4af4-a738-aed3f577083f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).