Перейти до вмісту

Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду) установами, що підпорядковуються відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення

Набір Набір містить дані про об’єкти комунальної власності (ідентифікаційні дані, розміщення, площа), що передані в оренду чи інше право користування(з даними про умови передачі об’єктів в оренду), включно з умовами договорів оренди (цільове призначення, термін, вартість) установами, що підпорядковуються відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Верес Олег
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 19, 2020, 10:16 (EET)
Створено Липень 17, 2019, 15:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835, п.1. ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI.Призначення: інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних c0164da0-3a4a-41b3-a2a1-2dc64c0621c0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).