Не оновлений

Річний план закупівель на поточний рік, відповідно до якого та з урахуванням бюджетних асигнувань здійснюється закупівля товарів і послуг для Територіального центру за бюджетні кошти.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Остапчук Людмила Олегівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 28, 2020, 15:37 (EET)
Створено Лютий 4, 2020, 14:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про публічні закупівлі" № 922 -VIII від 25.12.2015 р., Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель"№490 від 22.03.2016 р., Розпорядження виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області №263-ОД від 18.11.2016 р.
Ідентифікаційний номер набору даних bmtcso-richnui-plan
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).