Перейти до вмісту

Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги

Інформація про отримане майно Антимонопольним комітетом України у рамках міжнародної технічної допомоги (станом на листопад 2019 року відсутня) (в наборі тимчасово міститься фінансовий звіт ДП АНТКОМ за 2016, 2017 роки)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Журавель Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 14, 2019, 15:18 (EET)
Створено Січень 17, 2019, 17:30 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги” від 15 лютого 2002 р. № 153 (зі змінами), нормативно-правові акти, що регулюють облік майна
Ідентифікаційний номер набору даних bff074ba-00ae-4ff4-a86b-efbb4f7f23cd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).