Перейти до вмісту

Інформація про виявлені адміністративні правопорушення

Інформація про виявлені адміністративні правопорушення з деталізацією по даті, типу документу та типу правопорушення

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кішман Назарій Костянтинович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 30, 2020, 16:33 (EEST)
Створено Серпень 5, 2020, 17:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ МВС України від 05.06.2020 № 440 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України та Вимог до форматів наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Міністерство внутрішніх справ України"
Ідентифікаційний номер набору даних bcec050d-9a1d-40fa-a0a9-a9b8f20e75b2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).