Перейти до вмісту

Дані бюджет участі (громадського бюджету) Слобожанської селищної територіальної громади, у тому числі про проекти, результати голосування, реалізацію підтриманих проектів

Дані громадського бюджету, бюджету участі тощо, у тому числі про проекти, результати голосування, реалізацію підтриманих проектів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Микитьон Людмила Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 14, 2020, 15:01 (EET)
Створено Лютий 18, 2020, 13:14 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835
Ідентифікаційний номер набору даних bc8f1537-0fa1-4498-a750-df61f11e0add
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).