Не оновлений

Інформація щодо суб'єктів господарювання, яким погоджено розміщення об'єктів сезонної торгівлі/ з надання послуг у сфері розваг у весняно-осінній період 2020 року на території міста Житомра

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Деркач Віктор Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 21, 2022, 14:52 (EET)
Створено Червень 27, 2019, 10:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21.10.2015 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних bbbdf65b-0ff8-4b28-87fc-338ddad8e799
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).