Перейти до вмісту

Фінансова звітність управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради

Річна та квартальна фінансова звітність управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради про використання коштів державного та місцевого бюджетів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ободянська Ірина Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 18, 2019, 11:20 (EEST)
Створено Квітень 3, 2019, 09:41 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835
Ідентифікаційний номер набору даних bb2fdf23-cb69-48a7-a2d9-c1cfb9219d19
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).