Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації – Житомирської митниці ДФС

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Житомирської митниці ДФС. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору даних, у тому числі гіперпосилання на сторінки, де розміщений набір даних та інші метадані

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олена Олексюк
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 25, 2019, 09:40 (EEST)
Створено Жовтень 26, 2018, 16:00 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами; ст. 15 Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», для інформування
Ідентифікаційний номер набору даних baf3722d-2ab6-4837-af28-86f8f8529f0d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).