Перейти до вмісту

Звіт про використання коштів Служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради,зокрема за окремими бюджетними програмами

Звіт про використання бюджетних коштів Службою у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, зокрема за окремими бюджетними програмами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Петренко Марія Дмитрівна
Востаннє оновлено Грудень 12, 2018, 10:13 (EET)
Створено Грудень 12, 2018, 09:54 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 54), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 1 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних b9f184ed-5691-4738-b4e2-433eb9e7a91e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).