Перейти до вмісту

Дані про медичне обладнання КП "3-а міська клінічна лікарня ПМР"

Набір містить перелік медичного обладнання комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської міської ради відповідно до інвентаризаційних описів основних засобів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Іщенко Олександр Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2020, 12:17 (EEST)
Створено Червень 25, 2020, 08:29 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердженняі положення про набори даних які підлягають опрелюдненю у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних b8a866d4-2c34-4922-a5f9-31d0b5635d2a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).