Перейти до вмісту

Реєстр радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування

1) конкретні типи радіообладнання, що мають низький рівень відповідності суттєвим вимогам Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 355, відомості про виробника; 2) конкретні типи РЕЗ та ВП, включені до Реєстру до 12 червня 2018 року включно; 3) рішення про визначення можливості застосування конкретного типу РЕЗ або ВП на території України та узагальнені умови застосування РЕЗ та ВП.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кузнецов Олексій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 18, 2020, 09:21 (EEST)
Створено Серпень 27, 2018, 17:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про радіочастотний ресурс України», пункти 10-12 Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 355
Ідентифікаційний номер набору даних b613b795-4eaa-48cb-86e5-26d9bdc133bf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).