Перейти до вмісту

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних територіального центру Автозаводського району

Реєстр наборів відкритих даних територіального центру Автозаводського району містить перелік наборів відкритих даних, які публікуються установою та посилання на них.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Білаш Лідія Федорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 19, 2019, 10:02 (EEST)
Створено Жовтень 29, 2018, 13:46 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року, Розпорядження міського голови м.Кременчука від 16.04.2018 №118-Р
Ідентифікаційний номер набору даних b514dcac-b396-4fad-a87c-9b425eb15d0a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).