Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Набір містить перелік звітів Делятинської селищної ради ОТГ, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Руснак Марія Романівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 2, 2020, 16:44 (EEST)
Створено Квітень 9, 2020, 10:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21. 10. 2015 р. №835
Ідентифікаційний номер набору даних b437b753-0bdd-4709-b141-18d2db5df650
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).