Перейти до вмісту

Перелік адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг та бланки заяв, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги Департаментом житлово-комунального господарства, енергоефективності та раливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації

Перелік документів для отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та централізованого теплопостачання. Перелік адміністративних послуг. Технологічні та інформаційні картки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лешенко Сергій Олегович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 20, 2019, 11:16 (EET)
Створено Квітень 22, 2019, 13:57 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних b3175332-7d0a-47e5-a0c9-ddbed4d1153f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).