Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону управлінням (Центром) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону управлінням (Центром) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації . Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов'язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов'язкове посилання на джерело їх отримання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Савочкіна Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2021, 10:15 (EEST)
Створено Травень 5, 2020, 15:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних b123a730-ac51-4dad-95b6-403b0bd6e2d5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).