Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради

Інформація про організаційну структуру Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олефір Інна Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 10, 2019, 16:13 (EEST)
Створено Вересень 27, 2018, 15:11 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних b04f1bb4-3af5-4c12-9949-2be4f7cdd79d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).