Не оновлений

Структура департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради: посади, відділи, номери телефонів та електронна адреса

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Горбачевська Ліна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 21, 2022, 14:27 (EET)
Створено Червень 27, 2019, 11:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних afa623d6-1af3-46a9-863a-a5b2fbca125b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).