Перейти до вмісту

Довідник КПСМНЗ "ШСТСН" , у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Organizations — довідник Комунального початкового спеціалізованого мистелького навчального закладу "Школа сучасних театрально-сценічних напрямів", що є окремою юридичною особою.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бовкун Марія Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 2, 2020, 11:09 (EEST)
Створено Липень 4, 2019, 12:34 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”, нормативно-правові акти, що визначають повноваження розпорядників, наприклад, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, установчі документи та інше
Ідентифікаційний номер набору даних af90b4da-c5ac-445e-96f1-ec47f66b32d7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).