Реєстр (перелік) суб’єктів господарювання державного сектору економіки (державних підприємств, їх об’єднань, дочірніх підприємств та господарських товариств, державна частка у статутному капіталі яких перевищує 50 відсотків) з інформацією про суб’єкти управління та окремі показники фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання. Інформація щодо нерухомого державного майна (будівель та споруд)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Дацюк Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 1, 2021, 11:34 (EEST)
Створено Серпень 13, 2018, 10:14 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 467 «Про затвердження Положення про Єдиний реєстр об’єктів державної власності» та від 30 листопада 2005 року № 1121 «Про затвердження Методики проведення інвентаризації об’єктів державної власності»
Ідентифікаційний номер набору даних af86e5d3-0176-440d-bda4-d537077c0635
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).