Перейти до вмісту

Перелік послуг, інформаційні картки послуг та бланки заяв, необхідні для звернення щодо надання послуг архівним відділом Бердянської міської ради

Перелік послуг, Інформаційні картки та бланки заяв послуг, які надаються архівним відділом Бердянської міської ради: 1) видача архівних копій 2) видача архівних витягів 3) видача довідок про трудовий стаж 4) видача довідок про заробітну плату

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кіптіла Тетяна Олександрівна
Востаннє оновлено Жовтень 11, 2018, 14:58 (EEST)
Створено Жовтень 11, 2018, 14:43 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року
Ідентифікаційний номер набору даних ae74eb21-b721-4426-a63f-345d750ad48a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).