Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру КСП "Інженерні мережі"

Набір містить інформацію про організаційну структуру комунального спеціалізованого підприємства "Інженерні мережі" відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Штатний розклад керівників, спеціалістів, службовців і робітників комунального спеціалізованого підприємства "Інженерні мережі"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потаніна Ольга Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 19, 2020, 11:56 (EEST)
Створено Листопад 6, 2018, 14:02 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На підставі п.1 ч.1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2015 № 835 та розпорядження Харківского міского голови "Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах" від 24.06.2019 №88.
Ідентифікаційний номер набору даних adf052a2-d000-40d4-b42c-e3aa1df557f9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).