Перейти до вмісту

Структура Служби у справах дітей та сім'ї

Сруктура служби у справах дітей та сім'ї

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кравченко Ірина Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 18, 2019, 12:56 (EET)
Створено Листопад 18, 2019, 12:55 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.02.2018 №307 "Про внесення змін до структури Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Ідентифікаційний номер набору даних ac95eeaa-e757-4888-8150-f7a7fa144ab4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).