У наборі представлено дані вимірювань стаціонарної станції «Зевс-1» КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради».

Стаціонарна станція «Зевс-1» обладнана сертифікованими приладами для вимірювання фізико-хімічних параметрів довкілля: Метеостанція Lufft WS-700-UMB: Відносна вологість, напрямок вітру, швидкість вітру, атмосферний тиск, температура повітря, сонячна радіація, тип опадів, інтенсивність опадів, кількість опадів; Газоаналізатори: Serinus 10 (О3), Serinus 30 (СО), Serinus 44 (NO/NO2/NOx/NH3), Serinus 51 (SO2/H2S); Аналізатор пилу SWAM 5a (дрібнодисперсний пил PM2,5, PM10); Блок детектування гамма-випромінення БДБГ-15С-09 (γ-радіація).

Вимірювання відбувається в автоматизованому режимі з фіксацією показників у базу даних.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа ekolog_protsenko_valentina_viktorivna
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 21, 2021, 15:58 (EEST)
Створено Травень 5, 2021, 17:49 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Конвенція про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Орхуська Конвенція); Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища»; Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних ac2d9f5e-7428-4c7e-88fb-e4e95388bcb5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).