Перейти до вмісту

Перелік регуляторних актів та плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ужгородської міської ради міської ради

Набір містить перелік регуляторних актів Ужгородської міської ради із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію, базові відстеження регуляторного впливу.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пуглик Олександр
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 8, 2020, 15:49 (EEST)
Створено Травень 27, 2019, 15:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015 року, ЗУ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних a98dd0b4-d272-4ae3-b78d-3cdc2974d4fa
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).