Перейти до вмісту

Титульні списки УЖКГ виконавчого комітету Малинської міської ради на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою

Набір містить ідентифікатори, найменування об’єктів, опис, очікувану та фактичну вартості, дати початку і завершення робіт, інформацію про замовників, виконавців, місце розміщення об’єктів, гарантійний строк.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Богдан Анатолій Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 26, 2020, 12:13 (EET)
Створено Березень 26, 2020, 11:55 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ «Про Порядок затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії» від 08.09.1997 № 995
Ідентифікаційний номер набору даних a912b58e-394e-41d0-a943-e66d62827554
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).