Перейти до вмісту

Довідник дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 31 "Берізка"

Набір містить три ресурси. Organizations - довідник дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 31 "Берізка". OrganizationalUnits - довідник підрозділів дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 31 "Берізка". Posts - довідник працівників дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 31 "Берізка".

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Горбатюк Ірина Олексіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 18, 2019, 08:52 (EEST)
Створено Вересень 18, 2019, 08:49 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних a84127b8-fa6f-4d5f-ac86-48ca068e1a5a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).