Не оновлений

Інформація у табличній формі про податкові пільги (зміст, початок та кінець дії, ознака цільового призначення пільги, дата, номер, назва документа, яким вона встановлена)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сидоренко Тетяна Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 8, 2019, 16:09 (EEST)
Створено Серпень 14, 2018, 20:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 39292197
Код КОАТУУ 8000000000
Підстава та призначення збору інформації Порядок складання Довідника податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідника інших податкових пільг, затверджений наказом ДФС від 14.12.2016 № 1017 "Про формування звітів щодо податкових та митних пільг"; Для інформування платників, які користуються пільгами та відображають таке використання у податкових деклараціях. Контролюючі органи під час проведення перевірок платників податків забезпечують звірку показників звітів про податкові пільги з даними податкових декларацій
Ідентифікаційний номер набору даних a803daef-65a0-4d56-851d-acd315c4662a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).