Орендарі Лука-Мелешківська територіальної громади - актуальні списки власників/орендарів, договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Шеванюк Оксана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 17, 2022, 17:50 (EET)
Створено Липень 31, 2019, 12:19 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Постанові КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних a50cb7fc-e1d8-4c80-a406-1784fd9fb0f7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).