Перейти до вмісту

Реєстр затверджених типів засобів вимірювальної техніки

Реєстр є електронною базою даних, що містить відомості про затверджені типи засобів вимірювальної техніки. Формування та ведення Реєстру забезпечуються науковим метрологічним центром ДП "Укрметртестстандарт" шляхом унесення відомостей про затверджені типи ЗВТ та доповнень до них.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ярошенко Олена Миколаївна
Востаннє оновлено Лютий 17, 2021, 12:17 (EET)
Створено Серпень 28, 2018, 10:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Стаття 16 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1314-18/ed20190703)
Ідентифікаційний номер набору даних a507fe14-87d0-4da3-bd25-8ffb6e7cab1e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).