Не оновлений

Реєстр є електронною базою даних, що містить відомості про затверджені типи засобів вимірювальної техніки. Формування та ведення Реєстру забезпечуються науковим метрологічним центром ДП "Укрметртестстандарт" шляхом унесення відомостей про затверджені типи ЗВТ та доповнень до них.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ярошенко Олена Миколаївна
Востаннє оновлено Червень 29, 2021, 09:56 (EEST)
Створено Серпень 28, 2018, 10:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 37508596
Код КОАТУУ 8036100000
Підстава та призначення збору інформації Стаття 16 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"; Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 “Про затвердження положення про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”
Ідентифікаційний номер набору даних a507fe14-87d0-4da3-bd25-8ffb6e7cab1e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).