Не оновлений

Реєстр є електронною базою даних, що містить відомості про затверджені типи засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ). Формування та ведення Реєстру забезпечуються науковим метрологічним центром – державним підприємством "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (ДП "Укрметртестстандарт") шляхом унесення відомостей про затверджені типи ЗВТ та доповнень до них. Загальний зміст інформації в наборі даних – до Реєстру вносяться такі відомості: назва та умовне позначення типу ЗВТ; найменування та місцезнаходження виробника ЗВТ; найменування та ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності, що видав сертифікат перевірки типу ЗВТ; дата видачі та строк дії сертифіката перевірки типу ЗВТ.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ярошенко Олена Миколаївна
Востаннє оновлено Травень 6, 2023, 18:43 (EEST)
Створено Серпень 28, 2018, 10:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Код ЄДРПОУ 37508596
Код КОАТУУ 8036100000
Підстава та призначення збору інформації Стаття 16 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"; Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 “Про затвердження положення про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”
Ідентифікаційний номер набору даних a507fe14-87d0-4da3-bd25-8ffb6e7cab1e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).