Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних: найменування наборів даних, ідентифікаційний номер набору, формати, в яких доступний набір даних

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кутєва Галина Анатоліївна
Востаннє оновлено Вересень 4, 2019, 12:22 (EEST)
Створено Листопад 5, 2018, 14:28 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення пронабори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних a443c485-b709-4c69-90ac-1f5fd434c323
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).