Перейти до вмісту

Перелік цільових програм, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Набір містить перелік цільових програм, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті. Зокрема, назви, дати ухвалення, набрання чинності, назви та ідентифікатори видавників, посилання в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пелєвіна Ю.А., Пархоменко А.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 19, 2021, 15:12 (EET)
Створено Липень 16, 2019, 08:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ №835 від 21.10.2015р. "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних a41fdcae-1c0b-43b6-a69d-1c535f531f70
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).