Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ГУ ДФС у Сумській області

Статистична інформація щодо надходження до Головного управління ДФС у Сумській області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду. Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання. Звіт про виконання плану роботи Головного управління ДФС у Сумській області.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Осипова Надія Володимирівна, Шевцова Ірина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 14, 2020, 14:48 (EET)
Створено Серпень 14, 2018, 12:19 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункти 23 та 48 пункту 4 та підпункт 11 пункту 5 Положення про Головне управління ДФС у Сумській області, затвердженого наказом ДФС України від 27 березня 2017 року №202; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДФС у Сумській області
Ідентифікаційний номер набору даних a33195ef-613d-4ab5-ae25-1d5200170d1e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).