Не оновлений

СКП установлює основи для розроблення та поширення статистичної інформації за видами продукції (товарів або послуг). Основний принцип СКП полягає в описі та структуруванні продукції, яка була отримана в результаті здійснення видів економічної діяльності. Код виду продукції на рівні класу (4 знаки коду) зазвичай відповідає коду виду економічної діяльності за КВЕД-2010. СКП призначена для розподілу даних за категоріями продукції, яка має спільні характеристики. СКП є основою для підготовки статистичних даних щодо виробництва, розподілу, торгівлі, споживання, зовнішньої торгівлі та транспортування цієї продукції. СКП слугує основою для створення статистичних номенклатур продукції (товарів і послуг) із необхідним для організації статистичних спостережень у певній галузі рівнем деталізації. Наказ Держкомстату від 07.10.2011 № 254 "Про затвердження структури Статистичної класифікації продукції".

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гайдаєнко Наталія Іванівна, Корчоха Наталія Василівна
Востаннє оновлено Вересень 25, 2018, 15:24 (EEST)
Створено Вересень 25, 2018, 15:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 825 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1035 від 28.12.2016 і № 354 від 24.05.2017)
Ідентифікаційний номер набору даних a2cbbfcf-834b-4c9b-9f54-c90ff3c9430c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).