Перейти до вмісту

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельник Лариса Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 13, 2019, 11:45 (EET)
Створено Лютий 25, 2019, 17:05 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації На виконання наказу головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області від 01.06.2018 року №115 "Про організацію роботи щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області"
Ідентифікаційний номер набору даних a20f05b6-0196-455b-ad1d-bd2ca6431e44
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).