Інформація, що містить перелік продукції та перелік країн-експортерів до яких застосовується заборона при ввезенні об’єктів регулювання на митну територію Україні

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Яненко Алла Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 3, 2022, 12:29 (EEST)
Створено Березень 23, 2020, 15:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 р. № 1177 “Деякі питання реалізації Закону України “Про карантин рослин”
Ідентифікаційний номер набору даних a1df6b13-86cb-4149-80d9-da86dd08c240
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).