Перейти до вмісту

Інформація про суб'єктів господарювання, які уклали договір із НСЗУ за програмою медичних гарантій

Інформація про медичні заклади та ФОП, які уклали договір з НСЗУ та надають медичну допомогу населенню за програмою медичних гарантій

Інформація про надавачів ПМД

Інформація про надавачів СМД

Інформація про надавачів ЕМД

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Півень Василь Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 27, 2020, 10:31 (EEST)
Створено Вересень 5, 2019, 14:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Наказ НСЗУ 327­_23.08.19 Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних a1d554df-be4b-4d3f-8063-dd0db4d83ff5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).