Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Чернівецької митниці ДФС запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду Звіт про виконання плану роботи Чернівецької митниці ДФС Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Горбишина Альона Анатоліївна, Савич Іван Богданович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 2, 2020, 15:46 (EET)
Створено Вересень 27, 2018, 12:39 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Для інформування громадськості про результати діяльності митниці
Ідентифікаційний номер набору даних 9feb0efb-2746-4050-b29c-8b9bdc83bbf2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).