Перейти до вмісту

Фінансова звітність КМП "Лікарня Придніпровська" І квартал 2019 року

Фінансова звітність про виконання фінансового плану, звіт про фінансовий результат та основні показники фінансового плану

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хлань Н.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 14, 2019, 16:03 (EEST)
Створено Травень 31, 2019, 15:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 9f624485-aaf2-4bbf-be4a-cc2bc68b6fc0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).