Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів з боку Харківської міської ради за 2019 рік, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них

Перелік укладених у 2019 році договорів з боку Харківської міської ради, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Палашевський Денис Іванович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 7, 2019, 15:10 (EEST)
Створено Листопад 2, 2018, 16:00 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Харківського міського голови від 03.10.2018 №117
Ідентифікаційний номер набору даних 9caaa52d-4d59-412a-8c2d-e6dccbb7e34f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).