Набір містить план підготовки регуляторних актів, у тому числі назви проєктів, види регуляторних актів, цілі прийняття, строки підготовки, найменування відповідальних за розробку органів та підрозділів тощо

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Воронцова Наталя Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 23, 2021, 15:27 (EEST)
Створено Грудень 28, 2020, 15:28 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 9c1a4c57-3dc4-46b4-970b-4f74d3af93b3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).