Перейти до вмісту

Кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

Кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кацуба Лідія Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 8, 2020, 10:42 (EEST)
Створено Жовтень 11, 2018, 11:44 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 16.08.2018 № 496-ОД "Про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 9bc0ecbc-ba63-4503-abcb-2d4023f3dd09
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).