Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм Фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм Фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради. Кожен ресурс у наборі - окремий паспорт

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Котяш Ростислав Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 4, 2021, 10:09 (EET)
Створено Лютий 13, 2020, 12:36 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Ідентифікаційний номер набору даних 9b9bede6-fbf4-405f-ba98-ebe349f83fc2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).