Перейти до вмісту

Звіти Антимонопольного комітету, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Набір містить звіти Антимонопольного комітету про діяльність за рік, звіти про дослідження товарних ринків, звіти про розгляд запитів про доступ до публічної інформації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Журавель Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 7, 2021, 13:39 (EEST)
Створено Вересень 18, 2018, 10:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Виконання ЗУ "Про Антимонопольний комітет України", ЗУ "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 9a5e535b-3cf1-4d38-8c01-dab68de767ed
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).