Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Малинської міської ради та її виконавчого комітету та підпорядкованих йому організацій

Набір містить три ресурси: - довідник підпорядкованих підприємств, установ та організацій Малинської міської ради та її виконавчого комітету, що є окремими юридичними особами; - довідник структурних підрозділів Малинської міської ради та її виконавчого комітету; - довідник посадових осіб Малинської міської ради та її виконавчого комітету.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сергієнко Галина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 25, 2020, 10:36 (EET)
Створено Березень 13, 2020, 11:06 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
Ідентифікаційний номер набору даних 993806c4-3f48-4e03-9210-145f69cd7b35
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).